screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

panele quick step, gdzie ?

panele quick step, gdzie ?

Hejka :) Miałam w domu bardzo długo deskę barlinecką, jednak przyszedł czas wymiany, bo się porysowały. Czy panele podłogowe dobrze zastąpią ten materiał? Nie chcę stracić przytulnego charakteru wnętrza.

Fanatyk

Posty: 1

 
Mam duże doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Bardzo się cieszę, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, że są bardzo wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

ciopix

Posty: 2

 
Mnie osobiście najniezwyklej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie winny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich obowiązek. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

ssssebek

Posty: 12

 
O doborze wykończeń do podłogi przeczytasz na znakomicie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, które listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

Dosti

Posty: 4

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

sgemino

Posty: 11

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny wywołują, że jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich niezmiernie zaspokojony, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

labuh

Posty: 3

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

sawas

Posty: 2