screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

projektowanie stron www w Łodzi, poszukuję

projektowanie stron www w Łodzi, poszukuję

Poszukuje firmy, która zajmuje się projektowaniem stron w Łodzi i robi to solidnie. Byłoby dobrze gdyby firma miała do wyboru różne pakiety. Porównam je sobie i wtedy zdecyduje, który jest dla mnie najlepszy.

Fajae

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, zatem najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

Grabow12

Posty: 2

 
Na pewno znajdzie się firma, która zajmuje się stronami w Łodzi i każdemu pomoże. Można taką ofertę znaleźć w internecie. Sprawdźcie sobie to sami.

Grabow12

Posty: 2

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Oleczka1

Posty: 4

 
Obecnie każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było porządne dziesięć lat temu. Obecnie, jeżeli chcemy, aby taka strona była przez osób odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, iż aby powstała taka strona to na nieszczęście, ale trzeba będzie mieć wiedzę oraz niezwykle spore doświadczenie.

Kitas

Posty: 9

 
Na pewno znajdzie się firma, jaka zajmuje się stronami w Łodzi i każdemu pomoże. Można taką ofertę znaleźć w internecie. Sprawdźcie sobie to sami.

pawel253

Posty: 2