screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Nauka jazdy warszawa, dobra firma

Nauka jazdy warszawa, dobra firma

Cześć. Czy mieliście do czynienia z jakąkolwiek nauką jazdy w warszawie? Interesuje mnie ten temat, albowiem planuję zapisać się na kurs, jednak chciałbym trafić do kogoś, kto ma właściwe podejście do kursanta.

Thaniell

Posty: 17

 
Cześć. W Internecie i telewizji bardzo dużo mówi się teraz o upadkach kolejnych szkół jazdy, które starają się ratować na wszelkie sposoby, aby zachęcić do siebie kursantów.

Mnie na przykład atrakcyjną ofertą zachęcił ośrodek http://www.tunell.pl, który miał świetne ceny.

sheinsane

Posty: 19

 
Dzień dobry. Chcąc oszacować koszty, z którymi będzie związane prawo jazdy w warszawie pożądane byłoby wziąć pod uwagę dużo ważnych wydatków. Na początku będziemy musieli założyć profil kierowcy i dostarczyć zdjęcie, badania lekarskie, a następnie opłacić kurs w szkole jazdy.

Później dojdzie do tego opłata za egzamin praktyczny i teoretyczny oraz za wydanie prawa jazdy.

zoferek

Posty: 20

 
Witam.

Z całą pewnością zawartość tego forum pomogła mi w wyborze, który obejmował szkołę jazdy w warszawie. Miałem niesamowicie duże wątpliwości, ale polecając tutaj konkretnych instruktorów rozwialiście je w stu procentach, za co mogę tylko podziękować.

dof77

Posty: 34

 
Witam. Niedawno interesowało mnie to, ile kosztuje kurs prawa jazdy w warszawa, ponieważ moja córka zamierzała zdobyć uprawnienia na kierowanie autami osobowymi. Zaskoczyłem, jak duże są dysproporcje cenowe pomiędzy większymi miastami, ale jestem w stanie to zrozumieć.

agapod17

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Nigdy nie zdawałem sobie sprawy z tego, iż kurs prawa jazdy w warszawa może kosztować tak niewiele. Cena 949 zł za cały kurs obejmujący 30 godzin jazdy niesamowicie mnie zaskoczyła, ale przyznam, że było to miłe zaskoczenie.

Bialy_Wilk

Posty: 28