screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kurs języka niemieckiego dla dzieci

Kurs języka niemieckiego dla dzieci

Czy waszym zdaniem nauka angielskiego połączona z muzycznymi zabawami ma rację bytu? Znalazłam taką ofertę w mojej rodzinnej miejscowości, Zakliczynie i zastanawiam się czy nie wysłać tam dzieci. Może macie już opinie o takim podejściu?

TeS

Posty: 19

 
Mogę polecić program Musical Babies na początek dla Twojego malucha. Organizuje go w Zakliczynie www.lscentrumjezykowe.pl . To nauka przez zabawę, głównie z dźwiękami. Mam znajomego lektora w tej szkole i potwierdzam wysokie pedagogiczne kwalifikacje kadry.

Waldipp

Posty: 25

 
Im wcześniej wyślesz dziecko do szkoły językowej, tym lepiej sobie zacznie radzić. U mnie na początku był duży stres, ale teraz z dwunastolatkiem prowadzę rozmowy po angielsku. Uważam to za duży sukces.

Fifeczek2

Posty: 24

 
Moją córkę zapisałam w poprzednim roku na korepetycje przedmaturalne do zakliczyńskiego centrum językowego www.lscentrumjezykowe.pl . Bardzo się bała, że nie zda, a udało się jej z wynikiem 91%. Cenowo do przyjęcia, kadra rzeczowa.

yetisize

Posty: 19

 
Z doświadczenia wiem, że dzieci uczą się szybciej języka za pośrednictwem śpiewu, rymowanek, rysunków, tańca. W domu z młodszym synem oglądamy też bajki po angielsku i też przyznam sporo się nauczyłem.

Laleczka2

Posty: 15

 
A może razem się zapiszemy, bo też mam podobny kłopot. Daj znać, czy jesteś zainteresowany. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.

Sanoczek123

Posty: 20

 
Szkoła językowa to najlepszy wybór, bo dziecko od razu ma towarzystwo, rozwija zdolności interpersonalne i ma zupełnie inny klimat zajęć niż w szkole. Ja nawet zastanawiam się nad szkołą prywatną, bo jak widzę poziom w publicznych placówkach to mi się wszystkiego odechciewa.

adam_rudas

Posty: 23

 
Mojego syna kilka miesięcy temu zapisałem na zajęcia musial babies w Zakliczynie. Konkretnie przez tę ofertę www.lscentrumjezykowe.pl . Byłem na lekcji testowej, porozmawiałem z lektorem (mają native speakera). Przekonała mnie duża ilość klientów i śmiech dzieciaków. Syn radzi sobie w szkole o wiele lepiej z angielskim i myślę, że mu się podoba. Zawsze chce chodzić na zajęcia. To chyba jeden z lepszych wyznaczników profesjonalizmu :)

Aga-lloch

Posty: 29

 
Polecam tylko szkoły, które zatrudniają native speakera. Wtedy masz pewność, że Twoje dziecko komunikuje się we właściwym akcencie.

Ronek

Posty: 33

 
Niestety w przedszkolach czy szkołach jest słaba oferta i jej na pewno nie polecam. Wybierz opcję, która połączy naukę z grami, śpiewaniem. Dziecko trzeba otoczyć językiem, jeżeli masz na to czas. Warto się poświęcić, bo według mnie przyszłość Polaka to tylko emigracja.

12erBis

Posty: 25