screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Są jakieś kursy wideo odnośnie programowania sterowników ?

Są jakieś kursy wideo odnośnie programowania sterowników ?

Czy ktoś z was robił kurs siemens s7 i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy wiedza przekazywana tam faktycznie stoi na wysokim poziomie?

Klumer5

Posty: 10

 
Moim zdaniem darmowe szkolenia siemens są dobre ale jedynie na początek ponieważ prędzej czy później i tak będziesz potrzebował skorzystać z rozbudowanego szkolenia płatnego.

Urszulka23

Posty: 26

 
W mojej opinii pomiędzy kursami wideo a darmowymi szkoleniami siemens tak naprawdę nie ma kompletnie żadnej różnicy i moim zdaniem są one dobre jedynie na początek nauki a później i tak należy zakupić szkolenie płatne.

setka33

Posty: 15

 
W nauce programowania moim zdaniem nie tyle chodzi o sam kurs a o Twoją motywację do nauki. Jeśli Ci jej brakuje to moim zdaniem nawet na najlepszym kursie nie będziesz w stanie nauczyć się programowania i na Twoim miejscu najpierw zadałbym sobie pytanie czy naprawdę chcę to robić i czy naprawdę jestem w stanie poświęcić się dla nauki tego.

phonik

Posty: 16

 
Jeśli nie czujesz wewnętrznej potrzeby uczestnictwa w szkoleniu siemens a chcesz tam iść tylko zatem, iż słyszałeś, iż programiści dobrze zarabiają to moim zdaniem powinieneś sobie darować tego typu szkolenia ponieważ moim zdaniem nie są one dla Ciebie.

czaja

Posty: 14

 
Moim zdaniem najlepszym blogiem o siemens s7-1200 jest blog: http://s7-scl.pl i to właśnie ten blog jak najbardziej polecam Ci przeglądać i śledzić na bieżąco.

FalaSmiechu

Posty: 16

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z kursów siemens s7, jakie nie są prowadzone przez wykwalifikowane osoby. Kurs taki może okazać się kompletnym niewypałem i uczęszczanie na tego typu kurs może być jedynie normalną stratą także czasu jak i pieniędzy oraz może Cię zrazić do programowania sterowników.

Kaazz

Posty: 22

 
Ostatnio mój dobry przyjaciel nauczył się programować sterowniki siemens właśnie z kursów wideo i jak najniezwyklej je polecał także moim zdaniem jeśli rzeczywiście dają jakąś wartość to jak najniezwyklej są warte uwagi.

pawel253

Posty: 12

 
Osobiście sam korzystałem z kursów siemens i moim zdaniem można się z nich naprawdę bardzo wiele nauczyć jeżeli chodzi o programowanie sterowników tej marki i pracę w branży związanej z tego typu sterownikami.

kryzys

Posty: 29

 
W mojej opinii nawet jeśli potrafisz programować sterowniki siemens s7 to blogi mogą i tak dostarczyć Ci dużo wiedzy. Na poniektórych przedstawiane są na przykład niestandardowe sposoby, jakie pozwalają na jeszcze większe wykorzystanie szanse jakie dają tego typu sterowniki co z pewnością mnóstwo razy Ci się przyda.

yetisize

Posty: 28