screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Nauka jazdy w warszawie, gdzie się szkolicie?

Nauka jazdy w warszawie, gdzie się szkolicie?

Chcę zdawać na prawo jazdy w warszawie. Od czego zacząć. Słyszałem, że teraz badania lekarskie są dość trudne do przejścia.

maxxyy

Posty: 19

 
Ja nie odbywałam kursu nauki jazdy w warszawie. Mam jednakże porównanie ze znajomymi z Warszawy. I chyba za sporo różnic nie ma. Efekty zależne są raczej od tego, na którego instruktora trafisz, a nie w jakim mieście robisz prawko.

Black_Riot

Posty: 13

 
Ja jestem szczęśliwcem od pół roku. Było mi jednak ciężko, wobec tego zdecydowałem się na jazdy doszkalające w warszawie. Po nich dopiero zdałem egzamin praktyczny, niestety portfel opustoszał o kilka dodatkowych stówek. Dobrze, iż już po wszystkim.

albercik66

Posty: 25

 
Mnie nie wydaje się, by było z trudem w Warszawie. W każdym mieście istnieje ryzyko, iż nie zdasz za pierwszym razem egzaminu, lecz znaczące jest na których instruktorów trafisz. Życzę niewątpliwie powodzenia w uzyskaniu prawa jazdy w warszawie i mniej pesymistycznego myślenia.

Bienkus

Posty: 29

 
W każdej szkole jazdy w warszawie piszą o wysokiej zdawalności. Jak jest faktycznie przekonasz się sam, jak zdasz za pierwszym razem lub nie. Pozdrawiam.

pako723

Posty: 33

 
Dla mnie nowe zasady prawo jazdy warszawa jak większości wydają się trudniejsze. Natomiast nic na to nie poradzimy. Trzeba się mocno starać, albowiem jak nie to prawko może nas kosztować fortunę doliczając koszt dodatkowych lekcji. A obecna ekojazda na egzaminie jest już jak dla mnie całkowitym absurdem.

harry black

Posty: 29

 
O instruktorach, którzy zajmują się nauką jazdy w warszawie można poczytać w necie opinie. To najlepsza forma wybrania najlepszego. Ja w swoim mieście też tak zrobiłam. Dlatego trafiłam na profesjonalistę, który po drugie kochał to, co robił. Być może tylko dlatego udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem.

gniewny5

Posty: 21

 
Mnie było łatwo zdać nową teorię, za pierwszym podejściem. Przy praktycznym zeżarł mnie stres i kosztowało mnie to niestety dodatkową kasę i jazdy doszkalające w warszawie. Jak się człowiek dobrze przygotuje do teoretycznej części to naprawdę nie jest źle

pawel253

Posty: 18

 
Multum szkół jazdy w warszawie może przyprawić o zawrót głowy. Najpewniej można skorzystać ze szkolenia na http://www.kameleon.waw.pl.

Cena do zniesienia, a cała reszta na wysokim poziomie.

kuBawodzu

Posty: 21

 
Jak znasz przepisy i wiesz jak zachować się na drodze to żaden stres cię nie złamie. Mnie poszło gładko za pierwszym razem. No ale jak wiadomo, każdy przechodzi ten egzamin inaczej i z czym innym miewa problemy, nawet po zaliczeniu egzaminów, co widać niestety na naszych ulicach. A jeśli chodzi o naukę jazdy w warszawie to nie jest zła.

PaweL

Posty: 26