screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

szkoła prawa jazdy w Krakowie, poszukuję !!!

szkoła prawa jazdy w Krakowie, poszukuję !!!

Chodzi mi o prawo jazdy w Krakowie. Gdzie najlepiej sięgnąć z kursu. Wiem, że propozycji dużo, lecz ja tu właśnie z tego powodu ;)

Tomcio

Posty: 11

 
Jak szukacie prawo jazdy w Skawinie to ta szkoła jest niesłychanie okej http://wilkar.pl. Muszę polecić, bowiem sama ją kończyłam, a z egzaminem nie miałam najmniejszych problemów. Poza tym, a co najistotniejsze na drodze czuję się bezpiecznie :)

prymusek

Posty: 15

 
Wypadek w rodzinie zawsze powoduje lęk przed prowadzeniem samochodu. Myślę, że jeśli zdasz prawo jazdy w Wieliczce, będziesz czuła się pewniej i obawy w końcu ustąpią. Miałam podobnie, więc wiem, o czym piszesz.

Thaniell

Posty: 24

 
Sprawdziłam dokładnie i teraz już wiem, na czym stoję. Za kurs prawa jazdy w Skawinie, ale kompleksowo ze wszystkim będę musiała zapłacić 1300 złotych. Chciałabym obejść się bez dodatkowych godzin, za które trzeba jednak zapłacić, ale wiadomo, że końcowego etapu nie przewidzę teraz. Znając siebie, pewności będzie mi brakowało :)

propek1

Posty: 13

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 złotych? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, która ma zdecydowanie dobre opinie. Teraz ze znalezieniem komentarzy na temat firm naprawdę nie ma problemów.

szpakkk

Posty: 14

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w wielu jest taka możliwość. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Ale parę złotych można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc warto dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

Klarka34

Posty: 12

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeśli chciałbym zrobić prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie normalnym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych problemów.

Meryk87

Posty: 19

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, natomiast zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po przypadku siostry. Prawko muszę mieć, natomiast co dalej?

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Szczerze powiem, iż też myślałem, iż wszystko pójdzie prędko, lecz na nieszczęście. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i faktycznie zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba znaleźć czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, lecz do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

Jasio234

Posty: 8

 
To jeżeli wybiorę naukę jazdy w Wieliczce w trybie szybszym to ile będę musiał zapłacić więcej? W sumie to mam obawy co do takiego rozwiązania, bo u mnie z nauką troszkę krucho i nie wiem, czy będzie mi się to w ogóle opłacało.

Oct714

Posty: 12