screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jak prawko W Wawie to gdzie?

Jak prawko W Wawie to gdzie?

Naszukałam się już w naszej stolicy mnóstwo. Może wy znacie jakieś rzetelnie prowadzone kursy prawa jazdy w Warszawie?

Nagórę44

Posty: 11

 
Jak odnajdziesz szkołę z dobrymi instruktorami, to prawo jazdy w Warszawie masz jak w banku. Od tych ludzi wszystko zależy. Czytać więc opinie i wybrać szkołę, która pozwala na wybór instruktora. Pozdrawiam.

grudzin56

Posty: 23

 
Szczerze polecam szkołę jazdy w Warszawie http://www.qmobil.pl.

Po pierwsze i najważniejsze jest tam miła atmosfera, który służy nauce. Bezusterkowe wykłady i fachowi instruktorzy. Dzięki tej szkole zdałem egzamin za pierwszym razem.

Wszystkich pozdrawiam.

Grażyneczk223

Posty: 30

 
Z całym szacunkiem dla wszystkich lękliwych mogę powiedzieć, że kursów prawa jazdy w Warszawie nie ma się co obawiać. W ośrodku, w którym się szkoliłem panowała tak ekstra atmosfera, że po prostu człowiekowi się chciało. Egzaminu wewnętrznego nie zdałem za pierwszym razem, lecz to tylko z powodu swojej głupoty. Państwowy za pierwszym razem.

saradonin

Posty: 19

 
Zawsze lepiej domówić jazdy doszkalające w Warszawie niż zmieniać szkołę. Mnie wystarczyły 3 godziny, by podreperować swoją technikę. Instruktor fajnie wytłumaczył mi z czym mam problemy i na co mam zwracać spostrzeżenie, zatem później nie miałem kłopotów na egzaminie.

frustrant

Posty: 9

 
Tak właśnie się dzieje. Ze stresem nie ma żartów. Dobrze jest więc wybrać szkołę jazdy w Warszawie, w której instruktorzy poświęcają też czas na wykładach na ten temat. Ja też niesłychanie się bałam, dzisiaj jestem już mądrzejsza. Serdecznie wszystkich bojących się pozdrawiam.

oooo9898

Posty: 15

 
Jeśli mowa o instruktorach to, ja nie miałam problemów z jakimś nieżyczliwym zachowaniem. Szukałam szkoły jazdy w Warszawie i znalazłam taką, z której większość jest zadowolona. Pamiętajcie, że dużo też zależy od nas samych.

newDVD

Posty: 13

 
Też miałem wątpliwości, czy zdawać egzamin na prawo jazdy w Warszawie, natomiast stało się tak, iż nie miałem innego wyboru. Nie było tak strasznie, więc nie ma się tak naprawdę co obawiać i panikować.

ARTyMM

Posty: 20

 
Każdy się boi. Ale bez przesady, kursy prawa jazdy w Warszawie to rzetelne usługi. Egzamin zdawałem w tamtym roku, oblałem pierwszy raz, ale za drugim już się udało. Mówię o praktycznym, bo teoria dzięki szkole poszła mi bardzo gładko pomimo nowych zasad.

@marcelko

Posty: 17

 
Ja jestem obecnie po szkole jazdy w Warszawie i nie mam odwagi zapisać się na egzamin państwowy. Z wewnętrznym w szkole też miałam problemy. Chcę złożyć wniosek, by na egzaminie był mój instruktor. Być może to jest jakieś wyjście z tego panicznego strachu. Oczywiście, jeśli instruktor ze szkoły jest ok.

Invar4

Posty: 14