screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Szkolenia przewoźników drogowych

Szkolenia przewoźników drogowych

Wyskoczył mi ostatnio dość znaczący temat. Mianowicie poszukuję szkoły, która przeszkoli mnie na certyfikat kompetencji zawodowych w branży transportowej. Nie za bardzo się orientuję kto robi takie kursy na świetnym poziomie.

Może ktoś tutaj mi pomoże?

Llary0071

Posty: 27

 
Witam:)

Jestem na świeżo jeżeli chodzi o kurs i egzamin na certyfikat kompetencji zawodowych. Wszystko przebiegło po mojej myśli:) Zdałem! Mogę polecić ośrodek http://abc-szkolenia.com/, który niezwykle mi pomógł nie tylko przygotować się do egzaminu, ale też w samym założeniu firmy transportowej.

Mili ludzie w biurze, rewelacyjny kontakt!

Ronek

Posty: 33

 
Jak ja byłem na kursie na certyfikat kompetencji zawodowych to ośrodek spisał się na medal. Bardzo dobra obsługa, szybkie załatwienie całych tych papierków, zgłoszeń, wniosków itd. W ogóle pomogli mi w rozpoczęciu działalności gospodarczej, sporo się dowiedziałem na ten temat od takiej praktycznej strony.

eGall

Posty: 29

 
Osobiście to nie mam gigantycznego doświadczenia jeśli chodzi o firmy szkoleniowe. Ostatni raz robiłem jakiś kurs z osiem lat temu i były to wózki widłowe. Pewnie trochę się pozmieniało od tego czasu. Generalnie trzeba dobrze obadać co jest w pakiecie kursu. Czy są materiały, czy robią potrzebne badania, żeby się potem nie okazało, że trzeba inne dodatkowe kwestie samemu sobie ogarnąć.

korasek

Posty: 28

 
Co do ADR to zależało mi na dostaniu uprawnień doradcy. Niezła kasa z tego jest. Nie szukałem zbyt długo fajnej oferty kursowej. Wybór padł na abc-szkolenia.com. Zgrana firma, niezmiernie mi się podobała atmosfera w tym ośrodku. Ludzie sympatyczni, panie w biurze wyrozumiałe:) Fajnym dodatkiem było u nich szkolenie online. Wielu osobom niezmiernie się to przydało. Chyba wszyscy z mojej grupy zdali egzamin za pierwszym razem.

ewu1u01

Posty: 16

 
Moim zdaniem pożądane byłoby sobie zrobić kursy związane z przewozem materiałów przede wszystkim niebezpiecznych. Jest za to dodatkowa kasa i wcale nie taka mała :) Ja już w zeszłym roku zdałem egzamin, mam uprawnienia i przy okazji więcej zleceń. Nie wiem jak dziś, lecz jeszcze rok temu to takich godziwych szkolących w zakresie ADR ośrodków było jak na lekarstwo...

Agmars

Posty: 22

 
Dziś mieć dodatkowe uprawnienia to ważna rzecz. Można zdecydowanie lepiej zarobić jak się ma w CV dodatkowy papier. Ja starałem się ostatnio o uprawnienia ADR i na nieszczęście nie poszło mi na egzaminie. Będę próbował jeszcze raz w przyszłym miesiącu. Życzcie mi powodzenia!

Pozdrawiam ciepło.

szulmar

Posty: 23

 
Bez certyfikatu kompetencji zawodowych, ani rusz. Jeden papierek zaś jego brak jest tak strasznie odczuwalny...Jakoś w zeszłym miesiącu na szczęście już otrzymałam certyfikat i mogę zakładać biznes:)! Wiele mi w tym pomogła firma abc-szkolenia.com, u której przeszedłem pełne szkolenie. Polecam wszystkim z branży transportowej.

Dobrego dnia życzę, hej!

ZeljkoF

Posty: 31

 
Powiem Ci w ten sposób – jeśli mowa o szkoleniach dla kierowców zawodowych to z czystym sumieniem polecam grupę abc-szkolenia.com. Sam u nich się uczyłem na egzamin z kompetencji zawodowych i zdałem szybko i bez kłopotów. Zresztą podobnie jak cała moja grupa, która w tym samym terminie zaczęła szkolenie. Nie ma się do czego przyczepić, mili ludzie z kwalifikacjami, którzy wiedzą jak przygotować człowieka do testów.

mindmaster

Posty: 21

 
Z takich lepszych szkół to myślę, że warto odwiedzić serwis abc-szkolenia.com. Niesłychanie wszechstronnie działający ośrodek. Wszystko można u nich załatwić. Robią kurs, załatwiają badania lekarskie, zapewniają materiały dydaktyczne, natomiast jeżeli chodzi o kwalifikację wstępną to egzamin też można u nich odbyć. Mają dość rozwiniętą ofertę szkoleń w zakresie kwalifikacji wstępnej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Fifeczek2

Posty: 24