screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Testy na Celnika, proszę o pomoc

Testy na Celnika, proszę o pomoc

Witam serdecznie. Przedmiotem mojego zainteresowania są testy do służby więziennej. Czy owe kupione na dowolnej stronie będą zgodne z tym, co znajdę na prawdziwym teście? Dzięki za informacje.

cinto

Posty: 9

 
Cześć.

Moje zdziwienie było bardzo duże, gdy dowiedziałem się, z jakim stopniem trudności związane są testy do straży granicznej. To setki pytań, które czasami niekoniecznie okazują się proste, a odpowiedzi nie są oczywiste.

Nie mam wątpliwości, że będę musiał włożyć dużo pracy, aby je zdać!

pzkpv

Posty: 26

 
Witam. Kilka miesięcy temu zdawałem testy na certyfikat księgowego i ich poziom trudności stał na bardzo wysokim poziomie. Nie mam wątpliwości, że gdybym nie zarwał kilku nocek, aby się nauczyć kompletnie wszystkiego to bym poległ. Z resztą ta wiedza przyda się już wkrótce :)

eGall

Posty: 24

 
Hej. Jeśli ciekawi Was, ile pytań obejmują testy na celnika to mogę podpowiedzieć, że są to 202 pytania otwarte z koniecznością udzielenia odpowiedzi, ale także 576 pytań, które są zamknięte, a więc potrzebujecie wybrać jedną prawidłową odpowiedź. Warto zadbać, aby baza pytań była aktualna.

Raczek23

Posty: 17

 
Hej.

Nie dziwi mnie zupełnie, że coraz więcej osób wyraża zainteresowanie egzaminem, który obejmuje testy na przewoźnika. Trzeba mieć naprawdę sporą wiedzę, aby zdać taki egzamin, o czym przekonałem się na własnym przykładzie.

Polecam Wam wszystkim znakomicie się przygotować, bo zadania są bardzo trudne i wymagają rozległej wiedzy.

noman1

Posty: 31

 
Hej. Miałem problemy, gdy przedmiotem mojego zainteresowania były testy na przewoźnika. Musiałem podchodzić do nich trzykrotnie, aby zakończyć pozytywnym wynikiem, bo okazały się bardzo ciężkie. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nie byłem sam, bo większość zdających miała kolejne podejście :)

noman1

Posty: 22

 
Hej. Jeśli chodzi o testy do policji to uważam, że fachowe przygotowanie umożliwiają materiały, jakie dostępne są pomiędzy innymi w Internecie. Testy obejmowały około 315 pytań z najważniejszych sfer, a także inne pytania, jakie dotyczyły pomiędzy innymi wiedzy ogólnej. Moje testy pokrywały się z tym, co trafiłem na egzaminie. Zamówiłem je tutaj: http://www.odpowiedzi.com.pl/10-testy-do-policji.html.

Tenesy90

Posty: 16

 
Cześć. Kolega opowiadał mi, że mnóstwo zaangażowania wymaga, aby zdać testy do służby więziennej. Sam niedawno się otrzymał do SW, natomiast mówi, że nie było bezproblemowo. Dzięki Waszym poradom jestem pewien, że chcę pójść tą samą drogą i próbować dostać się do służby więziennej.

Fowl1990

Posty: 14

 
Cześć.

Wyzwaniem dla mnie były testy na ochroniarza, które trzeba zdać zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej. Ich zakres zależy między innymi o tego czy zamierzacie się ubiegać o licencję I lub II stopnia. Istnieje także test i odpowiedzi, które dotyczą konwojowania wartości pieniężnych, a w grę wchodzi także przygotowanie do egzaminu POF.

Fifeczek2

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Zwróćcie uwagę na to, aby Wasze testy do straży granicznej były aktualne. Mój kolega wkopał się zamawiając nieaktualne testy, a miesiąc nauki poszedł na marne. Muszą być one datowane na obecny rok, bo inaczej zmarnujecie tylko czas i pieniądze.

harry black

Posty: 29