screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Fotele masujące

Fotele masujące

Cześć, prowadzę salon kosmetyczny. Mam trochę zabiegów odnowy biologicznej, ale zastanawiam się jeszcze nad poszerzeniem salonu o fotel do masażu. Jak waszym zdaniem się sprawdza? Pytam osoby, które miały z takim fotelem realnie już do czynienia, na co dzień, nieco dłużej niż jedną sesję. Dziękuję za odpowiedzi od razu :)

Lupusx

Posty: 4

 
Masaż to nawet wyszczupla, a taki fotel w sumie szybko się zwraca, bo jedna sesja masażu w dużym mieście kosztuje około 100 złotych. To już lepiej w taki gadżet zainwestować.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Punktowy masaż wprowadzony w fotelu jest świetny. Relaksuje, 15 minut sesja codziennie i jesteś, jak nowo narodzony. W ogóle dobrze się fotel sprawdza przed wyjściem do pracy.

Marioleczka

Posty: 13

 
Pamiętaj, że optymalny czas masażu to około 30 minut. Jak dłużej siedzisz to można sobie realnie zaszkodzić.

olbrzym88

Posty: 17

 
W tych lepszych fotelach występuje funkcja wykrywania, oceny sztywności mięśni. Od razu masz później program dopasowany pod to. Można się szybciej zrelaksować.

TomekK

Posty: 7

 
Ten fotel nie jest jakoś specjalnie drogi https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-focus-medical.html. Kupiłem sobie do biura i przyznam, że to był strzał w dziesiątkę. Raz, że codziennie masuję plecy i lepiej mi się siedzi. Spędzam przed komputerem ponad 10 godzin dziennie. Bywa, że 15 – 16, jak jest coś większego do zrobienia. Po 15 minutach już jestem odprężony i nic mnie nie boli. Schudłem nawet trochę po miesiącu korzystania, więc do większego spalania tkanki tłuszczowej na pewno dochodzi. Nic się nie dzieje pod względem technicznym. Dobrze i cicho działa. Wygodne ułożenie, w pozycji półleżącej. Jestem zadowolony, dlatego polecam.

andrew66

Posty: 12

 
Tuż po przebudzeniu najlepiej korzystać z fotela do masażu, bo kończą się praktycznie problemy z ciśnieniem.

12erBis

Posty: 25

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

albercik66

Posty: 25

 
Jeszcze zwróć uwagę, czy fotel dobrze jest transportować, bo czasami jest z tym duży problem. Wyprofilowane kółeczka, jakiś uchwyt to obowiązkowa kwestia.

Merry67

Posty: 17

 
Fotel do masażu powinien mieć możliwie najwięcej technik masażu. Bardzo dobrze na mnie zawsze działał masaż oklepujący, rolkowy i wibracyjny (dodatkowo niezły dla kobiet).

kerad17

Posty: 7