screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobry fizjoterapeuta w Gdyni lub w Sopocie - szukam !

dobry fizjoterapeuta w Gdyni lub w Sopocie - szukam !

Witam serdecznie. Jesteście w stanie zarekomendować profesjonalistę, dla którego rehabilitacja po endoprotezoplastyce nie będzie stanowiła zbyt dużego wyzwania? :)

dof77

Posty: 11

 
Osobiście udało mi się wyeliminować ból kręgosłupa Gdańsk, choć najpierw musiałam odwiedzić co najmniej paru rehabilitantów. Nie powiem, bo wydałam na ten zamiar mnóstwo pieniędzy, aczkolwiek nie żałuję. Ból ustąpił w 100%.

Gurugum

Posty: 21

 
Interesowało mnie to, ile może kosztować rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie i masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce. Byłam przerażona, gdyż ceny okazały się niesamowicie wysokie. W tej chwili nie wiem, co powinnam zrobić.

Bany07

Posty: 9

 
Niedawno potrzebny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, że rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

neoneo00

Posty: 7

 
Dzisiaj interesuje mnie rehabilitacja po urazach sportowych. Zależy mi na wysokiej jakości rehabilitacji, choć z drugiej strony mam mocno ograniczony budżet...

Narcyzzz

Posty: 16

 
Zdaję sobie sprawę, że rehabilitacja w Sopocie to bardzo kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, że podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

pawel253

Posty: 10

 
W mojej opinii pozytywnie wyróżnia się fizjoterapeuta w Gdańsku, którego oferta dostępna jest tutaj: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. W razie jakichkolwiek problemów korzystam z jego usług - jest niezastąpiony!

Matusiński

Posty: 11

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, że odnalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to niezmiernie uciążliwe powinność.

bezMama

Posty: 11