screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jaki hotel Międzywodzie

Jaki hotel Międzywodzie

Niedługo jedziemy na wakacje i zmiana planów u nas. Potrzebuję szybko zarezerwować jakiś bardzo fajny hotel nad Bałtykiem. Zależy mi na tym, aby były rozrywki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Musi być basen i jakiś plac zabaw dla dzieci. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony wysokiej klasy hotel.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Ja osobiście Tobie poleciłbym ośrodek Gryf (http://gryfmiedzywodzie.pl) Pokoje w super standardzie. Dla dzieci plac zabaw. Dostęp do basenu. Strefa SPA, jacuzzi. Ogólnie nawet jak jest brzydka pogoda to z całą pewnością masz, co robić w takim hotelu. Ja jestem pod wielkim wrażeniem.

Morchepl

Posty: 8

 
Od jakiegoś już czasu lubię nad morzem siedzieć w miejscach, które mogą mi coś zaoferować jak pada. Wtedy nie ma problemu i każdy ma zajęcie. Warto szukać, ja znalazłem swoje miejsce i dzięki temu chętnie jeżdżę nad morze.

roudee22

Posty: 15

 
Byłem ostatnio w ośrodku wypoczynkowym. Wyjście z niego praktycznie prosto na wydmy. Generalnie rewelacyjna sprawa. Takie wakacje to jest coś cudownego. Serdecznie polecam każdemu kto lubi aktywny wypoczynek.

namok

Posty: 12

 
Hotele nad Bałtykiem potrafią coraz bardziej zadziwiać. Coraz częściej mają super standard i przebywanie w takich hotelach to czysta przyjemność. Każdemu polecam dobre hotele ze spa i basenami.

komspid03

Posty: 23

 
Ja lubię nad morzem mieszkać blisko głównych ulic. Z drugiej strony ze względu na dzieci i rodzinę, to niekoniecznie wybieramy głośne i znane miejscowości. Często są to mniejsze i spokojniejsze. Tam wypoczywam najlepiej

Black_Riot

Posty: 13