screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

świnoujście noclegi, szukam

świnoujście noclegi, szukam

Chciałbym wynająć noclegi w świnoujściu przy promenadzie. Lokalizacja jest dla mnie ważniejsza niż cena, dlatego dajcie namiary do kogoś, kto ma coś ciekawego do wynajęcia.

Nagórę44

Posty: 2

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można odnaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest naprawdę bardzo zaspokojony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

GGregbard

Posty: 8

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, które znajdujemy nad morzem. To, dlatego iż rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

Spirek

Posty: 9

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

Grabow12

Posty: 3

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, lecz raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w okresie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, które się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

Marioleczka

Posty: 5

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

E-GOista

Posty: 17

 
Niekiedy wynajmujemy w świnoujściu noclegi i jesteśmy zadowoleni. Lokalizacje są różne, lecz z reguły blisko głównej promenady. Według mnie ceny są jednymi z niższych, zatem opłaca się tam jechać z całą swoją rodziną.

Anno Domini

Posty: 9

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

StaryChemik

Posty: 4

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to bardzo komfort i na to zwracam swoja uwagę.

PiSi

Posty: 22

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można znaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest naprawdę bardzo zadowolony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

labuh

Posty: 3