screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

apartamenty Kołobrzeg, polecicie ?

apartamenty Kołobrzeg, polecicie ?

Szukam apartamentu w Kołobrzegu z jacuzzi, krytym basen, strefą dla dzieci. Cena nie m znaczenia. Chce się po prostu dobrze bawić i dobrze wypocząć.

Damianek4

Posty: 1

 
Bywam w Kołobrzegu i dla mnie plaże są super. Bardzo szerokie i piaszczyste. Woda jak to nad morzem nikt raczej się cudów nie spodziewać. Jeśli chodzi o noclegi to dla mnie apartamenty to najlepsza opcja i zawsze rezerwuje je ze sporym wyprzedzeniem przez Internet.

namok

Posty: 10

 
Bywam w Kołobrzegu i dla mnie plaże są super. Niesłychanie szerokie i piaszczyste. Woda jak to nad morzem nikt raczej się cudów nie spodziewać. Jeśli chodzi o noclegi to dla mnie apartamenty to najlepsza opcja i zawsze rezerwuje je ze sporym wyprzedzeniem przez Internet.

Nikuś23

Posty: 3

 
Apartamentów jest bardzo dużo, dlatego każdy coś znajdzie. Miasto jest dość duże, dlatego baza jest bardzo dobrze przygotowana na turystów z całego kraju.

dof77

Posty: 11

 
Jeśli ktoś chce apartament w Kołobrzegu z basenem to tutajhttps://apartamenty.kolobrzeg.pl takie się znajdują. W tym roku rezerwowałem u nich miejsce noclegowe i było super.

Jasio234

Posty: 8

 
Nie lubię polskiego morza także nie doradzę, jakie wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

Nikuś23

Posty: 4

 
Kocham polskie morze, a tym bardziej Kołobrzeg. Polecam wszystkim znalezienie apartamentów blisko morza, a nawet i dalej. Nie m to znaczenia, bo ważne żeby w ogóle być tam nad morzem. Dla zdrowia nie znajdziecie lepszego miejsca. Zawsze chętnie tam wracam.

Agulinek

Posty: 22

 
Miałem namiary na jakeś apartament w Kołobrzegu, ale nie mogę teraz znaleźć. Wiem, że mieli tam naprawdę super warunki w bardzo niskich cenach. Z tego, co wiem był nawet basen, ale my trafiliśmy na pogodę to z niego nie korzystaliśmy. Sprawdzę, jaka to była firma.

Marioleczka

Posty: 7

 
My raz korzystamy z apartamentów, a raz z domków. Kierujemy się ceną i jeżeli gdzieś znajdujemy coś, co spełnia nasze wymagania to prędko to rezerwujemy. Wiemy dokładnie, kiedy mamy urlop, dlatego nawet pół roku wcześniej robimy rezerwacje. Na pogodę nie zwracamy uwagi, bo to nigdy się nie trafi tak jak się chce.

StaryChemik

Posty: 3