screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Poszukuję noclegu przy jeziorze białym ?

Poszukuję noclegu przy jeziorze białym ?

Hejka. Jesteście w stanie powiedzieć cokolwiek o miejscowości Okuninka Jezioro Białe i noclegach w tej lokalizacji? Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi cokolwiek podpowiedzieć.

Nikiiii

Posty: 9

 
W Okunince noclegi zawsze wybieram z oferty tego obiektu: jeziorobiale.net. Wydaje mi się, że Wy także powinniście być usatysfakcjonowani, ponieważ bardzo wiele przemawia za tym pensjonatem. Jestem przekonany, że okaże się on strzałem w dziesiątkę!

andrzej99

Posty: 14

 
Polecam dostępne w Okunince pokoje, albowiem rezerwując jeden z nich będziecie mogli weselić się niesamowicie czystym Jeziorem Białym. Jestem prawdziwym entuzjastą tego miejsca, a w związku z tym staram się tam wracać praktycznie każdego roku. Pozdrawiam.

usek

Posty: 26

 
Jezioro Białe, a właściwie Okuninka noclegi proponuje w niezmiernie przystępnych cenach. Dodatkowo właściciele obiektów noclegowych nie zapominają o zapewnieniu satysfakcjonującego wysokiego komfortu, który towarzyszy wypoczynkowi.

Miluśkooo2

Posty: 12

 
W Okunince pokoje dostępne są w atrakcyjnych cenach, a jednocześnie miejsce stanowi idealną bazę wypadową, o czym należy pamiętać planując swój pobyt w tej okolicy.

akustykkk7

Posty: 17

 
Nie miałem pojęcia, ile kosztują pokoje w Okunince, aczkolwiek ostatnio sprawdziłem cennik jednego z obiektów noclegowych i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Okazuje się, iż w innych wsiach i miejscowościach jest zdecydowanie drożej.

HalskiPol

Posty: 24