screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

hotel dla zwierząt, opinie

hotel dla zwierząt, opinie

Planujemy wakację i nie możemy zabrać ze sobą psa. Czy hotel dla psów jest stosownym miejscem? Proszę o opinie.

alibuś34

Posty: 5

 
Nie wszystkie hotele dla zwierząt debica są przepiękne. Wszystko rozchodzi się, kto będzie się zajmował naszym psem. Jeśli naprawdę jest to osoba co kocha zwierzęta to piesek zostanie otoczony wielką miłością.

Fajae

Posty: 24

 
Ja jak jechałam na wakację to znalazłam przez internet hotel dla psów mielec i byłam bardzo zadowolona. Nie było mnie 6 dni. Po powrocie widać było, że piesek jest zadbany i szczęśliwy.

simeone

Posty: 6

 
Myślę, że jeżeli znajdziesz hotel dla psów tarnów z właścicielami, którzy kochają całym sercem zwierzęta to twój piesek nie będzie tak tęsknił. Oni je przytulają, bawią się z nimi i chodzą na długie spacery. W takich placówkach są też spore wybiegi.

pawel253

Posty: 7

 
Ja zawsze korzystam z usług hotelu dla psów w bieszczadach i jestem zadowolona. Właściciele kochają bardzo zwierzęta], widać to już od pierwszego spotkania. Nasz piesek bardzo ich polubił.

Yuri20

Posty: 10

 
Ja na wakacje zawsze zabieram psiaka ze sobą, jednakże wiem, iż czasami nie da się go zabrać w pewne miejsca. Jeżeli nie masz nikogo znajomego to warto poszukać hotelu dla psów rzeszów. Na pewno znajdziesz z dobrymi właścicielami.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Sporo ludzi na kilka dni zostawia własne pieski w hotelach. Dla mnie jest to zwyczajna sprawa, tylko ważne jest, wybrać rzeczywiście doświadczony hotel dla psow. W takich miejscach piesek dostanie mnóstwo ciekawych atrakcji.

Agmars

Posty: 11

 
Jak najbardziej możesz sięgnąć z hotelu dla zwierząt, jeśli nie masz co wykonać z pieskiem, jak wyjeżdżasz w sprawach biznesowych. Przeczytaj różne opinie, jedź do danego hotelu i porozmawiaj z właścicielami.

MBsmoke

Posty: 8

 
Ja zostawiłam swojego pieska na 10 dni w hotelu dla psów w bieszczadach. Piesek miał całodobową opiekę, zabaw mu nie brakowało, dodatkowo miał dwa spacery dziennie po pobliskim lesie, jak i również korzystał z wybiegu. Polecam wam ten hotel http://wilczeserce.pl.

edek

Posty: 12

 
Niezmiernie fajnie, iż szukasz hotelu dla psów, a nie jak inni wyrzucasz na ulicę. Myślę, iż skoro nie masz z kim zostawić psiaka, to najlepszą opcją jest właśnie taka placówka.

Sis45

Posty: 7