screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Stadnina koni władysławowo, polecicie coś?

Stadnina koni władysławowo, polecicie coś?

Szukam pilnie domków kempingowych we władysławowie.

Chodzi mi o domek z łazienką i aneksem kuchennym. Wyjeżdżamy z dziećmi, więc jedynie taki standard nas interesuje.

kuBawodzu

Posty: 13

 
My też planujemy znaleźć jakieś pole namiotowe nad morzem. Na razie nie bardzo orientujemy się co do konkretnych miejsc, ale we Władysławowie jak piszecie jest naprawdę sporo możliwości jeśli chodzi o wyjazd pod namiot. Oczywiście lepiej jest przy ośrodku.

Daniel.E

Posty: 14

 
Jeśli zależy ci na stadninie koni nad morzem, to szczerze polecam http://www.domki-kempingowe.com.pl. Moja córcia nauczyła się tam jeździć na kucyku. Zresztą ośrodek w ogóle przystosowany jest pod przyjazdy z dzieciakami.

My byliśmy tam w zeszłym roku i w tym chyba też się ponownie skusimy.

xtigerx

Posty: 13

 
Ja też poszukuję stadniny koni nad morzem, nie znam żadnego ośrodka, który miałby na swoim terenie stadninę, a to bardzo ekstra atrakcja. Zerknę na wasze propozycje.

Reg00

Posty: 17

 
Znajomi przekonywali nas właśnie do wynajęcia pokoi gościnnych we władysławowie w tym roku. Mieliśmy całkiem różne plany, niemniej jednak z tego co widzimy ten ośrodek jest rzeczywiście niesłychanie fajny. Być może się skusimy.

yetisize

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to można ich znaleźć bardzo dużo. Oczywiście ceny są raczej takie same i nie ma co liczyć na jakieś świetne okazje. Sezon to sezon. Tak czy inaczej kocham Władysławowo i nie wyobrażam sobie innych wakacji

azBee

Posty: 35

 
Jeśli chce się wyjechać nad morze, o pokoje gościnne we władysławowie warto pytać już teraz. Później można nie wstrzelić się ze swoim urlopem w wolne miejsca. Ja już zaklepałem sobie pobyt.

sooya

Posty: 23

 
My też planujemy znaleźć jakieś pole namiotowe nad morzem. Na razie nie niezwykle orientujemy się co do konkretnych miejsc, ale we Władysławowie jak piszecie jest rzeczywiście sporo szanse jeśli chodzi o wyjazd pod namiot. Bez wątpienia lepiej jest przy ośrodku.

345_14

Posty: 13

 
Polecam władysławowo i spa w ośrodku wczasowym. Taka forma relaksu i wypoczynku jest niezastąpiona. Jak ktoś tego spróbuje tak gwarantuję, iż na kolejne wakacje pojedzie właśnie tam. Ja jeżdżę w to miejsce już kilka lat z rzędu i jestem zachwycona.

grzes3345

Posty: 6

 
Myślę, że największą atrakcją dla dzieci będzie stadnina koni we władysławowie. Mieści się na terenie ośrodka, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Moje dzieci w tamtym roku były zachwycone przejażdżkami na kucykach. Także polecam wszystkim gorąco.

zimek123456

Posty: 21