screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Piękne hotele tylko w Poznaniu!

Piękne hotele tylko w Poznaniu!

Witam serdecznie, poszukuje noclegu w Poznaniu, zależy mi na tym aby był on tani, może wiecie gdzie taki znajdę?

Fajae

Posty: 18

 
Bardzo idealnym hotelem, w którym miałem okazje przebywać jest http://www.hosteljezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były niesłychanie zaskakujące a pokój niesłychanie ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bo jest fantastyczne, każdy będzie z niego usatysfakcjonowany, mogę to zapewnić!

AlU

Posty: 25

 
Cześć, co myślicie o mieście Poznań?

Znacie w nim jakiś dobry hotel, który posiada bardzo rozsądne i korzystne ceny? Mam nadzieję, że polecicie mi takowy, czekam z niecierpliwością na wszelkie wypowiedzi i porady, mam nadzieję, że mogę na was liczyć!

icee

Posty: 16

 
Dzień dobry, słyszeliście może coś na temat hotelu jerzyce lub sami w nim byliście?

Mam cel zabrać do niego moją dziewczynę i nie chcę wykonać żadnej plamy, będę wdzięczny jeżeli doradzicie mi i powiecie coś o danym miejscu, czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

truskaweczka123

Posty: 27

 
Niezwykle tanim hotelem a zarazem pięknym i zadbanym jest http://www.hosteljezyce.pl, niezmiernie dobrze się w nim czułem, wraz z rodziną spędziliśmy w nim niezmiernie miło czas, każdy z nas był niezmiernie zaspokojony. Niedługo znowu będziemy mili okazję aby zanocować w tym miejscu, już nie możemy się doczekać.

Pozdrawiam!

camwe22

Posty: 15

 
Dzień dobry, bardzo chciałbym zabrać moją rodzinę do poznania, jednak nie wiem w jakim hotelu powinniśmy się zatrzymać i byłbym wam w związku z tym bardzo wdzięczny jeśli zechcielibyście polecić mi jakiś niedrogo hotel, który ma wszelkie spełnione standardy.

Czekam na wszelkie odpowiedzi z niecierpliwością, pozdrawiam i dziękuję.

Dalinekk45

Posty: 22

 
Witam, mam do was wielką prośbę, koniecznie poszukuję taniego hotelu w Poznaniu, może wiecie gdzie takowy znajdę? Będę wam bardzo wdzięczna jeśli podacie mi na takowy namiary. Zależy mi aby z niego była dobra komunikacja miejska.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!

waldek3551

Posty: 18

 
Cześć, niedawno byłam w hotelu jeżyce w Poznaniu i niesłychanie mi się w ni podobało, na stronie http://www.hosteljezyce.pl odnajdziecie skuteczne namiary oraz wszelkie informacje. Mam nadzieję, iż wam również się spodoba, gorąco pozdrawiam.

Pendrzec

Posty: 23