screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Ośrodek w lesie spa

Ośrodek w lesie spa

Ten urlop chcemy spędzić inaczej. Szukamy pola namiotowego nad morzem, ale takiego gdzie są normalne łazienki, na jakimś po prostu ośrodku. Mamy 5 letniego synka, także to podstawa.

Co polecacie?

zammmbro

Posty: 16

 
W Chłapowie byłam raz, niezmiernie miło wspominam ten urlop. Nie trwał długo, ale do takich letniskowych domków nad morzem to można jeździć. Niezwykle blisko jest plaża, a to najistotniejsze. Dzieciaki rozbiły sobie później namiot na polu namiotowym, jakie też jest na terenie tego ośrodka.

sethe

Posty: 21

 
Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W tym roku decyzja padła na wczasowy ośrodek spa nad morzem, będzie rewelacyjnie!!!!! Pogoda ma dopisywać, jak mówią w prognozach, domek czeka, konie, plaża i kochane morze.

phonik

Posty: 16

 
Nigdzie nie da się tak odpocząć jak w takim ośrodku wczasowym w lesie. Jestem z tych, co kochają podczas urlopów ciszę i spokój, nie lubię głośnych imprez, gwaru. Jak odpoczynek to tylko taki.

dof77

Posty: 34

 
To ośrodek w lesie nad morzem, dokładnie Chłapowo http://oland.com.pl. Byliśmy tam w zeszłym roku całą rodzinką. Mieszkaliśmy w niezmiernie ładnym domku. Wspomnienia są i zatem gorąco polecamy.

lunatyx

Posty: 13

 
Na ten rok wybrałam spa nad morzem, uwielbiam konie, dlatego ten kurort jest dla mnie najlepszym wyborem i w sumie mam niedaleko. Już nie mogę się doczekać.

bruklin187

Posty: 8

 
Do takiego ośrodka wczasowego z polem namiotowym wybraliśmy się z mężem i dziećmi w tamtym roku. W końcu okazało się, że my wylądowaliśmy w pokoju, a dzieciaki rozbiły sobie namiot. Dobra sprawa.

gregcie@

Posty: 14