screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

apartament Kołobrzeg, szukam !

apartament Kołobrzeg, szukam !

Chcielibyśmy znaleźć ciekawe ogłoszenia, chodzi tu o apartament Kołobrzeg. Wybieramy się ze znajomymi na 10 dni nad morze, szukamy komfortowego i nowoczesnego noclegu.

jajosz12

Posty: 2

 
Dokładnie apartament Kołobrzeg będzie dla was najlepszy. Często takie apartamenty posiadają swoje ogródki, gdzie dla dzieci jest to najlepsze. Zazwyczaj jest kilka metrów do morza, więc szukałbym apartamentów gdzieś blisko Bałtyku.

Yuri20

Posty: 13

 
Powiem Ci, że my byliśmy w tamtym roku z całą rodziną na wakacjach w Kołobrzegu. Zastanawialiśmy się nad hotelem lub pokojami gościnnymi. Jednak moja żona znalazła taką stronę internetową https://apartamenty.kolobrzeg.pl i wybrała dla nas najlepszy apartament Kołobrzeg. Byliśmy bardzo zadowoleni.

Marioleczka

Posty: 22

 
Chciałabym Ci powiedzieć, iż apartamenty Kołobrzeg to najlepszy wybór. Masz swoją łazienkę, kuchnię i wiele prywatności. Wszystko jest niezwykle dobrze wyposażone, więc możesz zmniejszyć swój bagaż do minimum.

namok

Posty: 3

 
Najwygodniejsze dla całej rodziny będą apartamenty w Kołobrzegu. Masz tam dużą prywatność i swobodę. Często są to mieszkania więc nie masz innych lokatorów za ścianą, jak to jest w hotelach.

Jasio234

Posty: 8

 
Powiem Ci, że na Twoim miejscu wybrałbym apartament Kołobrzeg. W takim apartamencie zazwyczaj jest kuchnia i całe wyposażenie. Jest to bardzo wygodne, jeśli jedziesz z małym dzieckiem.

frustrus

Posty: 4