screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

świerk rydal, szukam sklepu

świerk rydal, szukam sklepu

Znacie jakiś sklep, który proponuje rośliny ogrodowe w sprzedaży wysyłkowej? Potrzebny mi ktoś, kto ma znaczny wybór roślin iglastych i liściastych. Chce, co nie, co zamówić do swojego ogrodu, lecz nie do końca jeszcze wiem, co to ma być.

hamuś45

Posty: 2

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wówczas na pewno wyrosną.

Fkiur5

Posty: 8

 
Na początku zanim cokolwiek zaczniemy kupować to trzeba będzie wykonać sobie plan. Pamiętajmy, iż iglaki mają inne żądania i liściaste mają inne. Połączenie jednego i drugiego nie zawsze jest możliwe. Chcemy żeby ogród był piękny? W takim razie trzeba odszukać czas na dopasowanie wszystkich roślin.

Asd7

Posty: 14

 
Niezmiernie podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, wobec tego jeżeli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Faktycznie należałoby wydać to sosnę własne pieniądze.

Teraru

Posty: 2

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

hummer55

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o sosna carsten sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-kosodrzewina-Carsten-C5/6702, a zobaczycie, że było pożądane byłoby. Super oferta od doświadczonego sklepu internetowego.

Yuri20

Posty: 3

 
Kupowałem magnolii sadzonki poprzez Internet i roślina dziś jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, niemniej jednak rzeczywiście oferta była niesłychanie korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a poprzez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

mnichuśś

Posty: 9

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wtedy każdy będzie wiedział, co winien kupować. Wybór iglaków jest duży, lecz trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, które warunki musimy im dać żeby rosły niezwykle dobrze.

Ptaszek22

Posty: 2