screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kredyt hipoteczny lublin, szukam

kredyt hipoteczny lublin, szukam

Nie wiem czy budować powoli samemu dom czy brać kredy hipoteczny? Żona namawia mnie na kredyt, ale jakoś nie do końca jestem przekonany.

gażynaa56

Posty: 3

 
Mnie doradca finansowy z Lublina bardzo, ale to bardzo pomógł. Nie wiedziałem, że to nic nie kosztuje i że można tak wiele na tym zyskać. Polecam specjalistę od kredytów.

amrmas22

Posty: 17

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, ale w Polsce są one bardzo drogie. Jeśli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby znaleźć państwo, które jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

propek1

Posty: 13

 
Kilka dni temu byłem u doradcy kredytowego w Lublinie. Ofertę należałem na stronie http://kredytuoli.pl i byłe miło zaskoczony. Otrzymałem fachową pomoc, wszystko miałem dokładnie wytłumaczone. Takie rozwiązanie to ja rozumiem.

Ryszardzik3

Posty: 3

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem niewątpliwie z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o mnóstwo bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

34_oper

Posty: 6

 
Budowałem sam niesłychanie powoli dom, lecz to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeżeli ktoś nie ma tak sporo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, niemniej jednak gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niezwykle drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo w przeciwnym wypadku nie kupię sobie mieszkania.

juron

Posty: 7

 
Według mnie, jeśli korzystać z pomocy doradcy kredytowe z Lublina to tylko z osoby niezależnie. Do banku szkoda iść, bowiem to przecież ich człowiek i przedstawi ich ofertę, jaką najlepszą.

rysiek34

Posty: 4

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wtedy można się nim interesować.

Klarkat56

Posty: 28