screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Net gotówka pożyczka, poszukuję !!

Net gotówka pożyczka, poszukuję !!

Hej! Coraz częściej słyszę o Netcredit i pożyczkach udzielanych poprzez tą firmę. Czy to znaczy, iż należałoby jej zaufać, gdy nagle będę potrzebował środków?

jajosz12

Posty: 5

 
Osobiście nie jestem zwolennikiem zaciągania szybkich pożyczek, ponieważ w przypadku braku środków na ich spłatę mogą pojawić się poważne problemy. Mam tego świadomość, bo pewien błąd w tym zakresie popełnili moi znajomi i mieli duże kłopoty z komornikiem :)

piehoot

Posty: 13

 
Nigdy nie korzystałem z pożyczki w Takto, ale jestem ogromnie zdziwiony, że są gotowi pożyczyć mi nawet 10 000 złotych. Reklamują się, że decyzję wydają w ciągu godziny, a pieniądze trafią do mnie w 15 minut.

Klumer5

Posty: 10

 
Na forum http://www.pozyczkodawcy.com odszukałem prawdziwe kompendium wiedzy na temat firmy Ekspres kasa i pożyczki, jaką mają w ofercie. Pierwsza pożyczka, jaką u nich uzyskałem to 1500 pln. Poinformowali mnie jednocześnie, że kolejne pożyczki mają szansę opiewać na doskonalsze sumy.

kryzys

Posty: 29

 
Ostatnio pożyczałem pieniądze w Szybka moneta i pożyczka, którą otrzymałem sprostała moim oczekiwaniom. Okazuje się, że pierwsze 2000 złotych, które pożyczyłem było… za darmo. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobną promocją.

labuh

Posty: 13

 
Extra portfel i pożyczka dostępna w ich ofercie przypadła mi do gustu. Póki co korzystałem z niej pięciokrotnie, ale nie ulega wątpliwości, iż w przypadku kolejnych problemów znowu zwrócę się do przedstawiciela tej firmy pożyczkowej. Nie żałuję i polecam również Wam.

propek1

Posty: 13

 
W moim odczuciu na pewno skorzystanie z oferty firmy pożyczkowej nie jest żadną zbrodnią. Aczkolwiek należy uważać, aby się nie zatracić i nie zapomnieć o spłacie zobowiązania. Druga sprawa to sytuacje niezależne od nas, bowiem, jeżeli w takiej nie spłacimy pożyczki – pojawią się faktycznie duże problemy.

Bryzyt1

Posty: 27

 
Zgodzę się ze wszystkimi przedmówcami. Zaciągając chwilówkę trzeba bez dwóch zdań uważać. Gdy jestem przyparty do muru korzystam z Hapi pożyczki i polecam ją w 100%.

Watuniaa

Posty: 20