screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotografia ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

fotografia ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił zdjęcia? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, bo nie wiem czy wydawać pieniądze czy trochę zaoszczędzić. Sporo taka usługa przecież kosztuje.

grudzin56

Posty: 1

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

wiesiekj

Posty: 18

 
Zamówiliśmy pełen pakiet fotografii. To oznacza, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a następnie na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Pożądane byłoby wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wówczas taki gotowy pakiet wychodzi o sporo taniej niż osobno.

Rocko

Posty: 2

 
Koszty związane ze zdjęciami są bardzo różne. Jeśli trafimy na kogoś, kto profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas wiele propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Klakierek56

Posty: 7

 
Każdy ma inny gust, jeżeli chodzi o fotografie, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, jaka w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

Grabow12

Posty: 4

 
Koszty związane ze zdjęciami są niezmiernie różne. Jeśli trafimy na kogoś, kto fachowo podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas sporo propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Wojciech24

Posty: 20