screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

Posty: 3

 
Drążek jest prostym w montażu sprzętem o ile ściana nie jest z żel betonu...weź się w coś takiego wkręć? Chociaż z drugiej strony jak już człowiek się wwierci udarem to potem taki drążek będzie nie do ruszenia...:P

FiKra

Posty: 9

 
Witam. U mnie w siłowni w piwnicy tego sprzętu jest dużo, uzbierało się przez ostatnie 5 lat, ale prawda jest taka że głównie korzystam z ławeczki do brzuszków i tyle.

Ahojjj2

Posty: 21

 
Dla mnie takim must have jeśli chodzi o wyposażenie siłowni zawsze jest była i będzie ławeczka do wyciskania na plecach. To mnie najbardziej kręci, lubię się poprawiać i brać na gryf coraz więcej. Moje ostatnie PB to 110 kg także już myślę, że wstydu na mieście nie ma ;P

ZeljkoF

Posty: 31

 
Jak dla mnie najważniejsza jest ławeczka do wyciskania na leżąco, stojaki, sztanga, obciążenia i więcej mi do szczęścia nie potrzeba jeśli chodzi o sprzęt :)

Menene

Posty: 8

 
Najlepiej to sobie konkretny sprzęt obejrzeć przed zakupem jednak. Choć z drugiej strony sam bym pewnie zamawiał online jeśli bym tylko miał w mieszkaniu jakąś przestrzeń gdzie by można sobie urządzić swoją siłownię. Ale taki komfort to tylko we własnym domu chyba.

mirekp2005

Posty: 20

 
Trening to tylko jeden z elementów układanki jeśli chce się rzeczywiście zbudować fajną formę. Tak samo jak do treningu trzeba podchodzić do diety, czy ogólnie stylu życia. Warto pamiętać że forma rośnie jak odpoczywamy a nie jak trenujemy także – regeneracja przede wszystkim!

Marioleczka

Posty: 9

 
Warto poszukać w sklepie K Sport – k-sport.com.pl. Polecam ich. Najbardziej mi podpasowała poręcz do brzuszków. Bez problemu udało się całość przytwierdzić do ściany, leży idealnie, nie chwieje się, mocny solidny montaż i na szczęście wcale nie jakoś czasochłonny.

versior

Posty: 10

 
No hejo ;) Zawsze lepiej się jakkolwiek ruszać niż nic nie trenować. Ja jestem za każdą formą aktywności, niech to będą nawet zwykłe kije do nordic walingu i spacery po pół godziny dziennie – i tak człowiek będzie zdrowszy niż osoba która nie rusza się wcale tylko siedzi wieczorami przed tv.

ciopix

Posty: 12