screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Atlas wyciąg Python

Atlas wyciąg Python

Witam! Zależy mi na zainwestowaniu w profesjonalny wyciąg do rzeźbienia pleców. Jaki model polecacie i jaki sklep?

Fejron

Posty: 17

 
Mnie sprzętów nie brakuje, bo dostałem w spadku po starszym bracie, który się wyprowadził z domu ;D Bardziej bym był zainteresowany sklepem z suplami, żeby trochę podkręcić regenerację mięśnia. Na pewno białko bym kupił sobie, jakąś kreatynę, aminokwasy itp.

Max Pejnn

Posty: 26

 
Siemka. Dużo ćwiczeń można wykonywać bez sprzętu, ale faktycznie jak się chce bardziej profesjonalnie popracować to bez ławeczki, albo atlasu może być trudno. Ogólnie to patrz na wyprzedaże, czasami dużo atlas z kilkoma ćwiczeniami można dostać nawet 50 procent taniej.

Jimer55

Posty: 19

 
Ja polecam stojaki na sztangę HS 10 ze sklepu www.kelton.pl. Niedawno ich odkryłem i sobie powolutku kompletuję sprzęty. Stojak był mi akurat potrzebny, ale teraz chcę zamówić od nich jeszcze jakąś ławeczkę składaną na grzbiet i brzuchy. Ceny niewysokie, a sprzęt porządny.

nemiasty

Posty: 22

 
Elo!! U mnie na osiedlu co drugi ziomek sobie siłownię robi gdzieś w piwnicy, albo w pokoju:P Moda na pakowanie zapanowała jak na bieganie...:P Ja tam wolę trenować pada :P

Jasiu560

Posty: 27

 
Może dobrze byłoby pójść do jakiejś siłowni i się spytać skąd oni zamawiają urządzenia. Zawsze to przynajmniej jakaś sprawdzona firma będzie. Powodzonka życzę!

szulmar

Posty: 23

 
Podziwiam ludzi, którzy mają czas i ochotę, żeby jeszcze po pracy ćwiczyć coś...Mnie w sumie trochę by się przydało poruszać, ale ja jak wracam do domu to już nie mam siły ręką ruszyć, a co dopiero ciężary przerzucać !

skrzypek4

Posty: 29

 
Interes życia udało mi się zrobić w sklepie www.kelton.pl. Drążek HD9 z systemem mocowania do sufitu kupiłem za pięć dyszek! Moim zdaniem jest to najlepsze ćwiczenie na grzbiet i brzuch. Daję w tyłek, ale są wyniki!

Electrooo3

Posty: 29

 
Zamiast siłowni to ja wolę bieganie. Moim zdaniem jest zdrowsze, tańsze i mniej kontuzjogenne. Wystarczą buty i dres, nic więcej!

ewu1u01

Posty: 16

 
O! Ja też mam zamiar stworzyć sobie gdzieś na chacie miejsce do ćwiczeń, bo póki co to ćwiczę gdzieś po kątach:P Generalnie trochę sprzętu już u mnie w chałupie stoi, choćby modlitewnik kupiony na www.kelton.pl. Sklep polecam, bo ceny mają konkurencyjne, a sprzęt solidny, nie żadne tam Tajwańskie podróby.

sliwa404

Posty: 27