screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fitness w Zakopanem, polecicie ?

fitness w Zakopanem, polecicie ?

Hej. Czy uważacie, że warto zapisać się na fitness zakopane? Jakie udało Wam się osiągnąć efekty? Czekam na opinie.

123321

Posty: 8

 
Miałam ograniczony budżet, natomiast mimo wszystko zdecydowałam się na treningi personalne zakopane. Muszę szczerze przyznać, że pozwoliły mi one osiągnąć progres, a jednocześnie poprawić technikę, jeśli chodzi o wykonywane ćwiczenia na siłowni. Polecam takie rozwiązanie.

kerad17

Posty: 11

 
Moim zdaniem trener personalny zakopane musi wykazać się przede wszystkim indywidualnym podejściem wobec Was, a zarówno odpowiadać Waszym potrzebom. Uwierzcie mi, iż trening idzie zdecydowanie lepiej, gdy uda Wam się złapać “wspólny język”. Wiadomo, iż najlepsi trenerzy są najdrożsi, co nie ułatwia zadania.

Meryk87

Posty: 19

 
Wiadomo, że klienci potrafią mieć bardzo zróżnicowane wymagania, jeśli chodzi o siłownię zakopane. Mi wystarczą podstawowe maszyny, miła atmosfera, a także możliwość wzięcia prysznica po treningu w komfortowych warunkach.

Grabow12

Posty: 10

 
Uważam, że to najlepsza siłownia zakopane: http://www.fun-sport-zakopane.pl, z której usług powinniście być w stu procentach zadowoleni. Przekonajcie się sami :)

namok

Posty: 10

 
W moim wypadku dobrym pomysłem okazał się fitness zakopane. Nie miałam co robić wieczorami, więc spędzałam czas przed telewizorem z paczką chipsów. Wiadomo, że fitness to zdecydowanie lepszy pomysł. Zauważyłam, że moje zdrowie zdecydowanie się poprawiło.

Yuri20

Posty: 10

 
Fajnie, że piszecie, ile płacicie za zajęcia fitness zakopane, a jednocześnie, na jakim poziomie są prowadzone. To zdecydowane ułatwienie z mojej perspektywy.

Namiarek3

Posty: 22