screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sporty walki Poznań, gdzie warto ?

sporty walki Poznań, gdzie warto ?

Ostatnio naszła mnie ochota na trenowanie jakiś walk. Czy można zapisać się na jakieś ciekawe sporty walki w Poznaniu? Od niedawna tu mieszkam i nie za bardzo się znam.

juron

Posty: 3

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Wielu z moich znajomych po kilku treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i inaczej na to patrzy.

090913123

Posty: 3

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, ale to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym kłopot. To, dlatego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

gurbum

Posty: 5

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem usatysfakcjonowany. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, zatem polecam innym. Sam dawniej trenowałem, ale teraz więcej siedzę poprzez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, ale trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest proste.

TomekK

Posty: 3

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem zadowolony. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, dlatego polecam innym. Sam dawniej trenowałem, ale teraz więcej siedzę przez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, ale trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest łatwe.

dzbanuś_!

Posty: 22

 
Nie za niezmiernie przepadam za walikami. Dawniej troszkę boksu się oglądało, natomiast to było lata temu. Dziś te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się troszkę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Iunae_Milt

Posty: 8

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, że warto. Mnóstwo się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu zbadać.

Black_Riot

Posty: 7

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Sporo z moich znajomych po paru treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i w przeciwnym wypadku na to patrzy.

Saagerrak

Posty: 8

 
Musze się zorientować gdzie jest w Poznaniu klub to napisze. Ten, do jakiego chodziłem gdzieś się przeniósł, a nie mogę go znaleźć w intrenecie. Znajomy kilka miesięcy temu cos wspominał o bjj w Poznaniu. Wobec tego dopytam go i dam znać. Wiem, że był zadowolony i chyba nawet do dnia dzisiejszego trenuje.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Klubów jest sporo, lecz trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Grabow12

Posty: 4