screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

RAK-Buuu

Posty: 5

 
Mata zabezpieczająca podłogę to na pewno. Poza tym rozejrzyj się po specjalizacjach producentów, bo niektórzy tworzą akcesoria właśnie do warunków domowego treningu, więc masz znacznie tańszy katalog.

okrzemek

Posty: 30

 
Mieszkam w dwupokojowym lokalu, więc sobie jeden pokój zmieniłem na mini salkę treningową. Mam tarczę, worek, kilka uchwytów i to się sprawdza. Wszystko brałem od k-sport.com.pl i uważam, że lepszych alternatyw, szczególnie od polskich producentów nie ma. Tarcza treningowa dosłownie idealna pod względem twardości. Nie ma ryzyka kontuzji, na co trzeba też zwrócić uwagę.

lary0071

Posty: 11

 
Nie musisz mieć wcale tak dużo miejsca do ćwiczeń. Wystarczy dobre podejście do wyboru sprzętów Zobacz, chociażby gumy treningowe.

sgemino

Posty: 5

 
Sprzęt swoją drogą, ale zastanów się jeszcze nad wentylacją pomieszczenia, w którym wykonujesz ćwiczenia. Po dłuższym czasie uwierz, podziękujesz mi.

Boberek

Posty: 8

 
Trzeba częściej zmieniać plany treningowe, jeżeli wpadasz w stagnację i domowa siłownia to też ciekawy sposób, żeby trochę zmienić rutynę.

21gregorek

Posty: 14

 
Bierz możliwie najbardziej elastyczny sprzęt, gdzie możesz zmienić szybko przeznaczenie, ewentualnie formę treningu.

eXlot

Posty: 21

 
Zainwestuj w antypoślizgową podłogę, nawet przy treningu domowym. O kontuzję łatwo na zwykłych panelach podłogowych, uwierz. Miałem z tym właśnie negatywne doświadczenia.

Lupusx

Posty: 7