screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Odzież termoaktywna, gdzie warto ?

Odzież termoaktywna, gdzie warto ?

Hejka. Według was bielizna termiczna jakich firm jest najlepsza? Mam problemy ze skórą i obawiam się trochę, że jak kupię jakieś podróbki, to później będę miał zaczerwienienia i krosty na skórze.

kerad17

Posty: 9

 
Ginekolodzy nie mówią o tym, iż bielizna termiczna nie winna być używana poprzez kobiety. Przestrzegają jednak, iż noszenie zbyt ciasnej bielizny może wywoływać dyskomfort. Dopasowana nie oznacza ciasna.

namok

Posty: 17

 
Może nie jestem zawodowym sportowcem, ale bardzo często biorę udział w różnego rodzaju biegach i uważam, że odzież termoaktywna ma duży wpływ na mój organizm i wpływa na osiągane przeze mnie rezultaty.

szulmar

Posty: 23

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, która gwarantuje mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, którą swobodnie stosować można latem.

ali-ali-0

Posty: 15

 
Na moim ciele bielizna termiczna tak dobrze się sprawdza, że używam jej nie tylko podczas uprawiania sportu, ale również w podczas codziennego funkcjonowania.

Hmmm222

Posty: 27

 
Według mnie największy asortyment odzieży termoaktywnej dostępny jest na http://www.centrumsportu.eu. W swojej ofercie mają odzież nie tylko do zastosowań sportowych, ale również do codziennego użytku. Ja kupuje u nich odzież, którą ubieram gdy pracuję koło domu. Dlatego jest mi ciepło i mniej się pocę.

24vhss

Posty: 15

 
Swoje właściwości odzież termoaktywna spełnia tylko wtedy, gdy wykonana jest z syntetycznego materiału. Możesz to sprawdzić, rozciągając odzież i patrząc, czy będzie wracała do swojego kształtu. Taka odzież powinna mieć również ażurową powierzchnię.

ciopix

Posty: 9