screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kalkulator BMI, opinie

kalkulator BMI, opinie

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

roudee

Posty: 1

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Kiedy na dworze jest smog, przeważnie unikam wówczas biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Marioleczka

Posty: 8

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niesłychanie dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

Yuri20

Posty: 8

 
Powiem Ci, że kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najistotniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

namok

Posty: 5

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Kaazz

Posty: 22

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie sporo informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

Black_Riot

Posty: 5