screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

klinika dentystyczna Toruń

klinika dentystyczna Toruń

Hej, czy możecie mi podpowiedzieć, czy inwestycja w implanty faktycznie się opłaca i gdzie robiliście? Na co zwrócić uwagę, jeżeli już się podejmuje taką decyzję?

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Chodziłam tam i zgadzam się, że coraz lepsze przygotowanie diagnostyczne prezentują. Leczę się całe życie prywatnie i nie wiem, dlaczego jeszcze składki płacę, no ale to tak na marginesie.

yetisize

Posty: 19

 
Na leczenie stomatologiczne, a nawet na jakąś wizytę kontrolną, adaptacyjną nigdy nie jest za późno tak naprawdę. Po prostu idź i poproś o opracowanie szczegółowego planu leczenia wraz z rozpisaniem cennika. Bardzo przydatna sprawa.

Yuri20

Posty: 9

 
Leczyłam się u nich, a teraz chodzimy z całą rodziną. Protezy, mosty, wybielanie, co chcesz. Widziałam u nich ludzi, którzy przychodzili z takimi wadami, że wręcz nie mogłam uwierzyć. A później z białymi zębami wychodzili :) Akurat przykłady, które prezentują to wszystko prawda.

ZjadaczGłów

Posty: 7

 
Kontrola raz na pół roku nie zaszkodzi. U nich jeszcze tanie kontrole, lekko ponad 100 złotych, a możesz właściwie na lata zaplanować leczenie. Za kilka tysięcy złotych dużo się zrobi w tym momencie.

Black_Riot

Posty: 5

 
Biały uśmiech tak szczerze mówiąc to tylko licówki, albo implanty. Naturalny kolor zębów to bardziej żółtawy właśnie, chociaż przy wybielaniu nakładkowym też można sporo zdziałać. Po prostu zacznij. Odbudowa to naturalna sprawa w pewnym wieku.

namok

Posty: 6

 
Idź na spokojnie do KSE. Dzwoń i nawet pilnie się umawiaj 784 804 809. Licówki robiłem u nich to mam porównanie. Moje znacznie lepiej wyglądają w porównaniu do tych ludzi, których znam i wiem, że też sobie ogarnęli. PO drugie stomatolog przykłada się do diagnostyki, a praktycznie wszystko na miejscu zrobisz.

Rimano

Posty: 25

 
Przygotuj się solidnie do wywiadu i powiedz w ogóle, o co Ci chodzi, bo masz teraz na rynku masę uzupełnień. Czy ceramiczne, czy kompozytowe, czy może w perspektywie implanty, do tego w jakiej technologii? Nie tak łatwo wybrać szczerze mówiąc.

Hoteowo24h

Posty: 6