screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gadżety reklamowe producent, sklep online

gadżety reklamowe producent, sklep online

Jeśli znacie jakiś sklep z tanimi długopisami reklamowymi to dajcie znać. Chciałbym zamówić trochę plastikowych i trochę metalowych z grawerem. Czekam na pomoc.

45_000

Posty: 1

 
Lubię zbierać takie gadżety jak idę na jakieś targi. Można mieć naprawdę coś ciekawego i to za darmo. Czy taka reklama działa? Trudno jest mi powiedzieć, bo to zależy od tego, czego szukamy i czy ta firma jest dla nas najlepsza.

Marioleczka

Posty: 9

 
Wybieramy to, co pasuje do naszej firmy. Mamy biuro? To długopisy, ołówki czy smycze idealnie się do tego nadają. O jeszcze kubki reklamowe to będzie super pomysł. Wybór gadżetów jest bardzo duży, dlatego znajdziemy dokładnie to, co nam potrzebne.

MiSER

Posty: 3

 
U nas zamawialiśmy gadżety reklamowe prosto od producenta. To akurat naszej firmie się bardzo opłacało. Zaoszczędziliśmy dużo pieniędzy, ale i czasu, bo producent pomógł nam w tym żeby dopasować jakieś gadżety.

labuh

Posty: 12

 
Według mnie, jeżeli chce się zamówić gadżety to znaczące będzie porównanie. Tym niezwyklej, że porównywać wszystko można zdalnie. Nie trzeba biegać od sklepu do sklepu tylko poszukujemy propozycji przez Internet.

ewu1u01

Posty: 3

 
Wybieramy to, co pasuje do naszej firmy. Mamy biuro? To długopisy, ołówki czy smycze bardzo dobrze się do tego nadają. O jeszcze kubki reklamowe to będzie super pomysł. Wybór gadżetów jest niesłychanie duży, zatem znajdziemy dokładnie to, co nam konieczne.

Yuri20

Posty: 3

 
Według mnie należałoby porównywać sobie różne oferty, które odszukamy w internecie. Nie znam nikogo, kto by szukał takich ofert w sklepie stacjonarnym. Widziałem gdzieś w galeriach, iż różne gadżety sprzedają, niemniej jednak wolę jednakże poszukać czegoś poprzez Internet.

irek1981

Posty: 9

 
Dla mnie, jeżeli chodzi o duży wybór gadżetów z własnym nadrukiem to sklep https://spiroprint.pl/ jest bezkonkurencyjny. U nikogo innego nie widziałem takiej dużej ilości przeróżnych gadżetów reklamowych z nadrukiem.

gregBard

Posty: 3

 
Dla mnie gadżety są super aczkolwiek nie wszystkie. Jedne są przydatne, a różne trafiają potem do szuflady i nikt z nich nie korzysta. To, wobec tego należałoby zamówić sobie coś, co jest teraz na czasie. Wówczas ludzie to noszą przy sobie i reklama skutecznie działa.

Oct714

Posty: 9

 
Wymagania można mieć bardzo różne, ale jak trafi się na firmę, która od lat jest na rynku to zawsze mogą zaproponować to, co jest na czasie i wiele nie kosztuje.

E-GOista

Posty: 17